Na stránku: | Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 1 - 9 z celkem 9


Havajský kostým - doplňky

Rozhodli jste se uspořádat havajskou párty? Chcete na své párty vyniknou ve svém dokonalém kostýmu? Neváhejte si vybrat z naší široké nabídky havajských kostýmů.

Pánové jistě zvolí barevnou havajskou košili, výrazný havajský věnec, kraťasy, žabky a letní havajský klobouk. Ale co dámy? Na pořádné havajské párty přeci nesmí chybět Hula tanečnice. Tanec Hula je symbolem Havajských ostrovů. Tento tanec je plný radosti, krásy a energie. Jemné pohyby a vlnění boků při tanci podtrhují havajské sukně, jež jsou nezbytnou součástí havajského kostýmu.

Pro odvážné ženy nabízíme havajské podprsenky, které jsou ve tvaru kokosů, květů nebo mušlí. Pro dokonalost celého kostýmu chybí už jen havajský věnec a originální pás z banánů. Havajské sukně nabízíme ve všech možných barvách, které můžete kombinovat s barvami havajských věnců. Naše nabídka je barevná stejně jako naše pestrobarevné havajské kostýmy.

 

Provozovatel webu Dexante s.r.o., IČ:06929168, se sídlem Stražisko 173E, 79844 Stražisko, zapsaná v obchodních rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spis.zn.C105074 , zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím