Na stránku: | Řadit dle:

Zobrazeno záznamů 0 - 0 z celkem 0


Nebyl nalezen žádný produkt.


Lampiony pro děti

Lampion je skládací papírová svítící ozdoba, která může být mnoha tvarů, konstrukcí a designů. Používají se především v Číně a Japonsku při oslavách nebo se používají před obchody, aby přitáhly pozornost potenciálních zákazníků.

Většinou se lampiony používají k lampionovým průvodům, jejichž účastníci nosí lampiony se svíčkou nebo jiným zdrojem světla. Lampionové průvody se konají po celém světě k různým příležitostem převážně náboženského, manifestačního nebo vzpomínkového charakteru.

Ať už plánujete lampionový průvod nebo párty s originální výzdobou, rozhodně si neváhejte vybrat z našich krásných lampionů. Můžete si vybrat například lampion slunce, lampion halloween a také samozřejmě nesmí chybět držátko na lampion. To vše a mnoho dalších designů lampionů naleznete v naší pestré nabídce.

 

Provozovatel webu Dexante s.r.o., IČ:06929168, se sídlem Stražisko 173E, 79844 Stražisko, zapsaná v obchodních rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spis.zn.C105074 , zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím